top of page

ZAHMETE DEĞER Mİ?

Proje yönetim fikri, her ne kadar bilimsel bir uygulama olsa da yaptığımız planlama ve mücadeleye ne kadar uyulduğu, dahası saygı gösterildiğini kestiremiyoruz. Bunca emek boşa gider mi? aslında bunu değerlendirmek lazım. Dar uyulduğu, dahası saygı gösterildiğini kestiremiyoruz. Bunca emek boşa gider mi? aslında bunu değerlendirmek lazım.Proje yönetim fikri, her ne kadar bilimsel bir uygulama olsa da yaptığımı

z planlama ve mücadeleye ne kadar uyulduğu, dahası saygı gösterildiğini kestiremiyoruz. Bunca emek boşa gider mi? aslında bunu değerlendirmek lazım.


Proje yönetim fikri, her ne kadar bilimsel bir uygulama olsa da yaptığımız planlama ve mücadeleye ne kadar uyulduğu, dahası saygı gösterildiğini kestiremiyoruz. Bunca emek boşa gider mi? aslında bunu değerlendirmek lazım. Proje yönetim fikri, her ne kadar bilimsel bir uygulama olsa da yaptığımız planlama ve mücadeleye ne kadar uyulduğu, dahası saygı gösterildiğini kestiremiyoruz. Bunca emek boşa gider mi? aslında bunu değerlendirmek lazım.Proje yönetim fikri, her ne kadar bilimsel bir uygulama olsa da yaptığımız planlama ve mücadeleye ne kadar uyulduğu, dahası saygı gösterildiğini kestiremiyoruz. Bunca emek boşa gider mi? aslında bunu değerlendirmek lazım.
24 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


Os comentários foram desativados.
bottom of page